ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові поховали кримінального авторитета

|

Цього тижня на Рогачці поховали відомого львівського авторитета Богдана Семеніва, якого в кримінальному світі Львова і України знали за прізвиськом Бодя «Львівський». Авторитет помер після важкої виснажливої хвороби, за деякими даними – туберкульозу, який Семенів заробив, відбуваючи своє покарання в таборах, повідомляє Ратуша.

94Богдан Омелянович народився 1957 року, був суджений за зловмисне хуліганство, заподіяння ушкоджень середньої тяжкості, розбій, грабіж, розкрадання в особливо великих розмірах і умисне вбивство. За останнє він отримав до 15 років позбавлення волі, яке відбув від дзвінка до дзвінка. Сидів на Сокальській зоні № 47, де мав статус «смотрящего». На волю вийшов 21 березня 2000 року. На волі мав статус «положенца» (його підтримував Коля «Рокеро»), який добровільно передав «Роздолу». Користувався прихильністю московського «злодія в законі» Амірана. Аби унеможливити грошові крадіжки з «общака», намагався на 100 відсотків перевести його з розряду грошових у категорію продуктових, що зустріло спротив багатьох кримінальних авторитетів Львова. Мав конфлікти з Ігорем Френкілем («Фрекою») і Олегом Ленівим зі Стрия (обидва згодом загинули).

Попри свою простоту, був людиною вельми обережною і зваженою. Після відсидки надовго «присів» на зали ігрових автоматів. Останніми роками великої ролі в житті кримінального Львова «Львівський» не відігравав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.