ОСТАННІ НОВИНИ

Зниклий бізнесмен пов’язаний з біглим екс-міністром енергетики

|

Зниклий президент банку «Аркада» Сергій Сущев пов’язаний з біглим екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким. Про це повідомляє інтернет-видання «Наші гроші».

6

 

Наразі встановлено, що 18 вересня вказаний громадянин перебував у Львові у справах і зник. А 20 вересня був знайдений його обгорілий автомобіль неподалік від села Раковець приблизно в 20 км від Львова.

Повідомляється, що за фактом зникнення відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 ККУ (Умисне вбивство).

Сергій Сущев є президентом банку «Аркада», який був створений для обслуговування інтересів «Київміськбуду». Найбільшими акціонерами банку є його багаторічний голова правління Костянтин Паливода (26%) та покійний Володимир Поляченко (12%), який за життя очолював «Київміськбуд».

Разом з тим, двом громадянам Кіпру – Христакіс Коннаріс та Панікою Сімеоу – належить по 9,9% акцій «Аркади». Вони володіють кіпрським офшором «Sykon Holdings Ltd», який є засновником іншого кіпрського офшору «Brayhood Limited», який є засновником ТОВ «Інвестиції у майбутнє», що і є акціонером банку.

Директором ТОВ «Інвестиції в майбутнє» і є зниклий Сергій Сущев.

Разом з тим, «Sykon Holdings Ltd» є власником ще однієї кіпрської фірми – «Magavenia Investments», яка в свою чергу є засновником ТОВ Актив капітал груп». Директором цієї фірми є Анатолій Ставицький, батько біглого міністра енергетики Едуарда Ставицького. На фірму записано маєток на вул. Дубенська, 14 (біля Ботанічного саду).

Окрім цього «Sykon» у 2013-2014 роках входила до складу засновників кіпрської компанії «Феріоло холдінгз лтд», що є власником ТОВ «Уніт» – монополіста останнього часу на акцизні марки і он-лайн продаж квитків для «Укрзалізниці». Також «Sykon» за часів Януковича була задіяна в оборудці із заміною касових апаратів в масштабах усієї країни, запровадженої Міністерством доходів і зборів.

Також 9,9% банку «Аркада» опосередковано належить Еріку Ванагельсу – латвійському бомжу, на якого записані сотні офшорних фірм, у тому числі і компанії, які були постачальниками першої «вишки Бойко».

Нагадаємо, 18 вересня на території Львівської області зник український бізнесмен, президент банку «Аркада» Сергій Сущев.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...