ОСТАННІ НОВИНИ

У шести областях звільнили керівників митниці

|

За результатами перевірки восьми митниць ДФС: Вінницької, Волинської, Житомирської, Запорізької, Полтавської, Рівненської, Сумської та Харківської, відбулося ряд звільнень керівників та заступників митниці. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.

23

За результатами перевірки виявлені значні недоліки та порушення при організації митного контролю й митного оформлення товарів, транспортних засобів, боротьби з контрабандою та протидії митним правопорушенням були викриті майже на кожній митниці.

Окрім того, зафіксовано численні випадки ввезення транспортних засобів на митну територію в режимі «транзит» з метою уникнення сплати митних платежів та користування ними на території України.

За результатами перевірок прийнято рішення щодо звільнення ряду керівників та заступників Вінницької, Волинської, Запорізької, Полтавської, Рівненської та Сумської митниць ДФС, начальників окремих митних постів.

Матеріали перевірки та відібрані пояснення посадових осіб передані до відповідних підрозділів для з’ясування ознак правопорушень, в тому числі і їх корупційної складової.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...