ОСТАННІ НОВИНИ

Один із поранених під Радою нацгвардійців у стані клінічної смерті

|

Один із поранених 31 серпня під Верховною Радою бійців Нацгвардії перебуває в стані клінічної смерті, ще двоє – у тяжкому стані. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький, звітуючи перед депутатським корпусом щодо роботи комунальних служб у сфері охорони здоров’я під час трагічного інциденту біля Верховної Ради 31 серпня, інформує УНІАН.

da

«Наразі є дані по постраждалим – це 120 працівників МВС, один оператор телеканалу «1+1», 11 цивільних осіб, хлопці з Національної гвардії України: три герої загинули, один в стані клінічної смерті, двоє у важкому стані, три у середньому, 30 – у відносно легкому», – поінформував Радуцький.

За його словами, постраждалі отримують належне лікування в Олександрівській клінічній лікарні, лікарнях №17 та №12 та госпіталі МВС й центральному госпіталі в Черкасах.

Реклама партнерів

Нагадаємо, 31 серпня під будівлею Верховної Ради після прийняття в першому читанні змін до Конституції щодо децентралізації почалися сутички між мітингувальниками і правоохоронцями.

Агресивно налаштовані мітингувальники почали штурмувати ВР, кидати бруківку, димові шашки. Також було кинуто бойову гранату в лави правоохоронців та бійців Національної гвардії. Троє нацгвардійців загинули.
Фото: УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.