ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові хочуть перефарбувати громадський транспорт 

|

У Львові завершився конкурс ідей зовнішнього оформлення міського громадського транспорту. Професійні дизайн-студії та любителі представили свої варіанти того, як мали б виглядати автобуси, трамваї та тролейбуси на вулицях Львова. Зображення проектів у своєму блозі виклав Олександр Шутюк. Він працює в департаменті розвитку Львівської міської ради, про це пише сайт ТвоєМісто.

Пропозиція 1.

mVcaQFa

vB4m2Py

Пропозиція 2.

QqE5X88

Пропозиція 3.

HO0IqNm

Пропозиція 4.

CDlDgcT

«Всього перемовини велися майже з десятком студій графічного дизайну з різних міст України – дехто відмовився відразу, хтось зійшов з дистанції в процесі, але частина таки дійшла до фінішу та надіслала свої бачення того, як мають виглядати львівські трамваї, тролейбуси та автобуси», – написав Олександр Шутюк у своєму блозі.

Пропозиція 5.

9AWSLBD

nbwBIj0

0sIupmq

1tAik5U

Як О.Шутюк згодом пояснив виданню zaxid.net, розфарбовувати трамваї та тролейбуси одночасно ніхто не буде. Змінювати свій «окрас» громадський транспорт буде під час капітальних ремонтів або коли місто купуватиме нові автобуси чи трамваї.

Пропозиція 6.

OetIsM8

Пропозиція 7.

mexWKPl

Пропозиція 8.

KpwgEMG

Наразі конкурсна комісія щодо запропонованих варіантів вигляду громадського транспорт у не збиралась.

Пропозиція 9.

7RSsUsG

Пропозиція 10.

aTFHITb

Фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Коментарі

  1. На жаль усі ці варанти (крім мабуть першого )не підтримують концепції безпечного руху транспорту у місті. Колір має бути таким щоб виділити громадський транспорт у транспортному потоці на надати йому дорогу. А всі ці розмальовки під ялинові іграшки звичайно красиві але не виконують своєї функції = відокремлення міського транспорту. Ми уже привикли до червоних трамваїв та жовтих маршруток, асоціюєм їх з транспортом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.