ОСТАННІ НОВИНИ

Лише кожний п’ятий львів'янин звик прибирати за своїм чотирилапим другом на вулиці

|

У Львові гостро стоять питання вигулу чи транспортування собак без повідка та намордника (стикались з даною проблемою 78,8% опитаних львів’ян); та вигул тварин у невідповідних місцях (71,6%). Трохи рідше згадують загрозу завдання шкоди зі сторони домашньої собаки людям (27,9%) чи іншим тваринам (26,6%).

какашки

Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного «Соціоінформом» на замовлення Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Більшість львів’ян не схвалюють відвідування власниками публічних місць із їхніми улюбленцями (68% – «проти»). Не рятує ситуацію навіть те, що собака може бути маленькою (51% – «проти»).

З прибиранням екскрементів ситуація також доволі тривожна. Львів’яни констатують відсутність культури власників собак прибирати фекалії. Самі ж власники собак зізнаються, що регулярно прибирають (лише 19%); ще – 27%, роблять це зрідка, а решта – ігнорують даний обов’язок.

З відсутністю спеціальних майданчиків для вигулу стикались 69% собачників, про надто віддалене їх розташування говорять – 49%, про відсутність засобів для прибирання фекалій – 53%. Тож, власники собак, як й інші мешканці міста, зацікавлені у створенні спеціальних вигульних майданчиків для собак – 86%.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...