ОСТАННІ НОВИНИ

На Ігоря Швайку відкрили кримінальну справу

|

Ігор Швайка на посаді міністра агарної політики отримав у подарунок від колишніх працівників ДПЗКУ мотоцикл за вчинення дій в їхніх інтересах. Йдеться про мотоцикл «Harley-Davidson», модель FLH, 2013 року випуску, вартістю 250 тис грн. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду від 29 липня, пишуть Наші Гроші.

54

Кримінальне провадження порушено за отримання неправомірної вигоди. З боку Державної продовольчо-зернової корпорації України діяло двоє осіб, їх імена невідомі.

Мотоцикл був придбаний у липні минулого року і переданий Швайці у серпні. У документах щодо придбання мотоцикла стоять підписи, нібито Ігоря Швайки. Відтак столичне ГУ МВС має провести почеркознавчу експертизу.

Печерський райсуд дав слідчому Генпрокуратури доступ до документів Мінагрополітики з можливістю їх вилучення: листів з резолюціями у кількості не менше 15 примірників з оригіналами підпису Швайки, заяви екс-міністра, написаної власноруч, про проведення перевірки, передбаченої законом про очищення влади, а також декларацій про доходи Швайки за 2013-2014 рр.

Як відомо Швайка показав мотоцикл «Harley-Davidson» у травні цього року на благодійному мотопробігу, збір коштів з якого мав піти на підтримку військового госпіталю. На запитання журналістів Швайка підтвердив, що цей мотоцикл – подарунок друзів.

«Знали, що я давно уже хотів мотоцикл. І близькі друзі зробили такий подарунок. Сказали – тепер треба вступати в клуб і опановувати», – прокоментував Швайка.

55

Нагадаємо, що проти працівників ДПЗКУ відкрито кримінальні провадження у зв’язку численними фінансовими порушеннями. Як з’ясували журналісти, після призначення міністром агрополітики Ігоря Швайки у ДПЗКУ продовжили працювати старі схеми, які раніше «кришував» Юрій Іванющенко, зокрема сотні мільйонів гривень зливалися іноземним компаніям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *