ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян закликають завтра іти на роботу зі своїми собаками

|

Завтра вже втретє компанія «Kormotech» ініціює проведення в Україні дня «Візьми собаку на роботу», протягом якого чотирилапі супроводжують своїх господарів на їхні робочі місця. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі львівської міської ради.

собаки

«Ми пропонуємо, аби жоден собака у цей день не залишився вдома! Ви теж кожен раз із тяжким серцем покидаєте свого улюбленця вдома, коли йдете на роботу? Не хочете розлучатись із ним ні на мить? Чи весь день думаєте про те, як він сумує за Вами? Тоді це свято для Вас!» – зазначають організатори.

Компанія «Kormotech» святкує цей день, насамперед, зі своїми працівниками, і досвід показує, що такі дні виходять незабутніми як для людей, так і для тварин.

Реклама партнерів

В Україні, на відміну від США та деяких інших країн, поки немає культури dog-friendlyworkplace, тобто, облаштування території біля власного робочого місця для комфорту улюбленця. Тому організатори пропонують ознайомитись з правилами техніки безпеки перебування улюбленця на вашому робочому місці. Вони допоможуть вберегти тварину, вас та співробітників від незручних ситуацій, а також звести до мінімуму непередбачувані ситуації та уникнути стресу.

Звичайно, поява на роботі собаки може виявитися приємним сюрпризом для багатьох співробітників. Та чи для всіх? Перед тим, як привести чотирилапого в офіс, поцікавтеся у ваших колег, чи у кого, бува, немає алергії на собачу шерсть.

Запитайте дозволу в керівника, чи можна прийти в офіс з собакою.

Ваше місце роботи? Якщо це ресторан, кафе, бістро, продуктовий магазин, то, як ви самі розумієте, цей заклад не передбачений для перебування в ньому тварин.

Також це стосується місць виробництва харчових продуктів та й виробництва взагалі. Якщо ви працюєте безпосередньо в самому цеху, робота устаткування, шум, грюкіт можуть налякати вашого собаку.

Також якщо ваша професійна діяльність пов’язана з контактом з лікарськими препаратами, шкідливими, отруйними речовинам, зрозуміло, що в такому випадку безпечніше залишити собаку вдома.

Після святкування буде створено альбом «Візьми Собаку На Роботу 2015». Фото потрібно надсилати на [email protected] або на сторінки kormotech в соцмережах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...