ОСТАННІ НОВИНИ

РФ зобов'яжуть виконувати вимоги трибуналу по МH17

|

Запропонований Малайзією проект резолюції зі створення Міжнародного трибуналу для розслідування збиття пасажирського Боїнга, що слідував рейсом MH17, зобов’язує всі держави виконувати запити і ордери трибуналу. Про це йдеться в тексті проекту резолюції, пише Українська правда, з посиланням на Коммерсантъ.

Wreckage from the nose section of a Malaysian Airlines Boeing 777 plane which was downed on Thursday is seen near the village of Rozsypne

Як сказано в проекті резолюції, РБ ООН «Приймає рішення створити міжнародний трибунал з єдиною метою притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за злочини, пов’язані зі знищенням в Донецькій області України літака авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував 17 липня 2014 рейс MH17».

До проекту резолюції додається статут Міжнародного кримінального трибуналу по рейсу MH17 авіакомпанію Malaysia Airlines.

Реклама партнерів

Згідно з проектом резолюції, всі держави повинні повною мірою співпрацювати з Міжнародним трибуналом, включаючи обов’язок держав виконувати запити про допомогу або ордери, видані відповідно до Статуту Міжнародного трибуналу, і просить держави інформувати Генерального секретаря про такі заходи.

Міжнародний трибунал, як сказано в документі, фінансується за допомогою добровільних пожертвувань держав і організацій.

Трибунал може вибрати як свого розташування будь-яке інше місце, яке визнає за необхідне.

«Просить Генерального секретаря виконати цю резолюцію без зволікання, і, зокрема, прийняти всі практичні заходи, де це необхідно, у співпраці з урядами Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України для ефективної діяльності Міжнародного трибуналу в найкоротший час і періодично доповідати ради про виконанні цієї резолюції», – йдеться в проекті резолюції.

Як відомо, Росія усіляко перешкоджає проведенню міжнародного трибуналу по збиттю пасажирського лайнера та погрожує накласти вето на резолюцію по створенню трибуналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...