ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні впадуть ціни за проїзд у автобусах

|

В Україні хочуть знизити вартість проїзду на автобусах за рахунок встановлення єдиного фіксованого збору з автостанцій в 1 грн. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу на Мінінфраструктури.

автобус

Зокрема, Міністерство інфраструктури оприлюднило проект наказу “Про внесення змін до Порядку регулювання діяльності автостанцій”.

Згідно з ним планується знизити автостанційний збір для всіх автостанцій до фіксованої суми у розмірі 1 гривні з квитка.

“Це зменшить вартість проїзду для пасажирів та суттєво підвищить рентабельність перевезень. Також це сприятиме розвитку сервісу на автостанціях, так як вони будуть змушені пропонувати кращі послуги і боротися за споживача, замість того, щоб збирати обов’язкову плату з кожного пасажира для наповнення свого бюджету”, – зазначають в міністерстві.

В Мінінфраструктури пояснюють, що пасажири все частіше замість придбання квитків у касах автостанцій користуються можливістю одразу придбати та оформити квитки в онлайн- режимі на веб-сайті перевізника.

“Запровадження фіксованого тарифу в розмірі однієї гривні дасть можливість покривати витрати автостанції за надання послуг з друкування квитків у тих місцевостях, де пасажир не має змоги через різні обставини скористатися послугами Інтернету (сільська місцевість). Але при цьому запровадження фіксованого тарифу автостанційного збору не забороняє суб’єктам автостанційних послуг надавати їх пасажирам на ринкових умовах з відповідним рівнем і якістю, а також пропонувати інші можливі платні послуги”, – пояснюють в міністерстві.

Фото: kotsubynske.com.ua

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...