ОСТАННІ НОВИНИ

На «Репід Трайдент-2015» відбили атаку бойовиків та вполювали снайпера

|

Українські морпіхи хвацько знешкодили атаку бойовиків, литовські піхотинці уполювали надокучливого снайпера, а американська військова поліція приборкала масові безлади. Таким насиченим виявився минулий день в учасників українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2015». Про це львівському порталу повідомили у прес-групі навчань «Репід Трайдент-2015».

80

81

82

Підрозділ української морської піхоти, який діє у складі багатонаціональної роти «В» тренувався в діях щодо відповіді на атаки противника за різних умов обстановки, часу та місцевості. Під час руху на БТР у складі колони, морпіхи були обстріляні групою «бойовиків». Заскочити зненацька воїнів у чорних беретах не вдалося. Укритись від вогню противника дозволило вчасно встановлене задимлення і злагоджені дії десанту та екіпажів бойових машин. В процесі, відпрацьовували також радіообмін між бійцями підрозділу, розвідку місцевості тощо.

83

А от взвод литовської піхоти з тієї ж роти «В» багатонаціональної бригади, отримав завдання виявити та знешкодити снайпера. Завдання не з легких, адже стрілець вправно замаскувався та облаштував декілька прихованих позицій, вдало використовуючи рельєф місцевості та засоби камуфляжу.

84

За допомогою кулеметів на бронеавтомобілях «Хаммер», бійці взводу створили вогневий вал, що не давав снайперу працювати. Під прикриттям вогню взводу на пошуки стрільця висунулась група. За декілька хвилин їм вдалося «накрити» снайперську позицію.

85

86

На території поблизу базового табору багатонаціонального батальйону, що має кодову назву «Лізард», військові збройних сил США відпрацювали правильність та послідовність дій на блок-посту. Зокрема, іноземні колеги вгамували розлючений натовп, який намагався спровокувати особовий склад на відкритий конфлікт.

87

88

89

 

Бійці підрозділу позначення дій противника «OpFor» вигукували образливі гасла, кидали у бік військових різноманітні предмети і намагались перетнути межу об’єкта що був під охороною. Натомість, персонал блок-посту зміг визначити найбільш активних заворушників у натовпі і взяти ситуацію під свій контроль. Хвилю неконтрольованої юрби військовим вдалось приборкати без застосування зброї. А от тих, які намагались підійти зі зброєю збоку лісосмуги, особовий склад «чек-поінту» обернув навтьоки автоматними чергами.

90

91

Фото:  прес-група навчань «Репід Трайдент-2015»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *