ОСТАННІ НОВИНИ

Судилище Савченко відбудеться без участі присяжних

|

Українській льотчиці Надії Савченко, яка перебуває в російському СІЗО, відмовили в розгляді кримінальної справи судом присяжних. Як повідомив її адвокат Микола Полозов, Савченко також відмовили в розгляді справи в Москві, передає Радіо Свобода.

Раніше інший її адвокат Марк Фейгін припустив, що його підзахисну можуть судити в Ростові, оскільки, за вигадкою слідчих, Савченко перетнула російський кордон через місто Донецьк в Ростовській області. Фейгін зазначив, що про місце суду стане відомо після затвердження російської Генпрокуратурою обвинувального висновку.

Савченко

Сьогодні представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін повідомив, що розслідування стосовно Савченко завершено, справу направлено до прокуратури.

Раніше захист Савченко подавав клопотання про розгляд справи судом присяжних.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів в Луганській області в червні минулого року і незаконному перетині кордону. Савченко провину не визнає і заявляє, що з території України її вивезли насильно. Цікаво також, що російські журналісти загинули після того, як Савченко потрапила у полон. За час свого ув’язнення в знак протесту вона двічі оголошувала голодування. По всьому світу відбуваються акції і кампанії з вимогою звільнити Надію Савченко.

У червні Мосміськсуд продовжив термін арешту Савченко до 30 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *