ОСТАННІ НОВИНИ

Українка перемогла у конкурсі краси «Місіс Планета-2015»

|

краса1

Сорокарічна українка Олена Маньякова завоювала перемогу на конкурсі “Місіс Планета-2015″, фінал якого відбувся в Болгарії 20 червня. Українці присудили титул “Mrs. Planet 2015- gran prix”. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Цього року в конкурсі взяли участь такі країни як Україна, Австралія, Сінгапур, Латвія, Малайзія, Росія, Нігерія, Польща, Болгарія, Південна Африка та інші. При оцінюванні учасниць журі звертали увагу не тільки на зовнішні дані, але й на особисті досягнення у сфері кар’єри, сім’ї та благодійної діяльності.

красуня 2

красуня 3

 

красуня 4

красуня5

красуня6

красуня7

красуня8

В рамках конкурсу пройшли вечірка знайомств, інтерв’ю з журі, Fashion-show, презентація номерів талантів.

Олена Маньякова отримала дві освіти за спеціальностями кондитер і менеджер з персоналу. Сім’я Олени займає активну соціальну позицію: всі разом подорожують, займаються дайвінгом, парашутним спортом, допомагають місцевій школі з технічним і освітнім оснащенням. Маньякова регулярно дає безкоштовні майстер-класи талановитим дітям, допомагає їм у підготовці до різних конкурсів і фестивалів, успішно виховує свою 11-річну дочку, є її тренером і вже 20 років щаслива зі своїм чоловіком у шлюбі.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...