Європейські ігри. Українка завоювала бронзу у плаванні на спині

|

11403500_870434933036038_5997027521755500775_n

У Баку завершився фінальний заплив у жіночих змаганнях на дистанції 200 метрів на спині, де українка Марина Колеснікова зайняла 3-е місце. Наша спортсменка пропливла дистанцію за 2 хвилини 11.91 секунди, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Колеснікова з самого початку дистанції була в трійці найсильніших, а на останньому 50-метровому відрізку навіть зробила спробу наздогнати суперниць і втрутитися в боротьбу за золото-срібло. Але, їй не вистачило буквально кількох метрів дистанції. Підсумкове відставання від переможниці склало 0,68 секунди.

Чемпіоном Євроігор в цьому виді програми стала Поліна Єгорова з Росії, друге місце – у Максін Вольтерс з Німеччини.

Колеснікова була єдиною представницею України у фінальних запливах сьогоднішнього дня. Більш того, вона стала єдиною українкою, яка завоювала сьогодні медаль в Баку.

Таким чином, на даний момент у збірної України 32 нагороди – 6 золотих, 11 срібних і 15 бронзових.