ОСТАННІ НОВИНИ

Україна підпише договір про "Відкрите небо" з ЄС цього року – міністр

|

Україна підпише договір про спільний авіаційний простір, або «Відкрите небо» України з країнами Європейського Союзу до кінця 2015 року. Про це під час сьогоднішньої поїздки до Львова повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

60

За словами А. Пивоварського, європейські партнери України уже активно працюють над тим, аби прийняти компромісне рішення та підписати угоду.

«Наші європейські партнери активно працюють з іспанською та британською стороною, для того аби вирішити питання Гібралтару. Завдяки потужним зусиллям президента та прем’єр-міністра України, міністерства закордонних справ і мінінфраструктури та нашим європейським партнерам, упевнений, що ми підпишемо цю угоду цього року. Політичні поступки вже відбулися. Наразі опрацьовується компромісний варіант для всіх зацікавлених сторін», – сказав міністр.

Реклама партнерів

Водночас він повідомив, що принцип «Відкритого неба» над Львовом, який запровадили на весні починає давати перші позитивні результати.

«Після того, як ми застосували принципи відкритого неба у аеропорті Львів ми відчули певний мандраж, бо довелось активно стукатись у двері до авіаперевізників та запрошувати їх працювати. На сьогодні ситуація почала змінюватись, з’явився попит та зацікавлення від самих авіакомпаній, які починають цікавитися пропозиціями та звертаються дозволами на польоти», – повідомив Андрій Пивоварський.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.