ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські підприємці штурмують державну реєстраційну службу

|

Сьогодні зранку в приміщенні Державної реєстраційної служби у Львові зібрались сотні людей, які пробують здати реєстраційні картки для внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців, пишуть Варіанти.

24

Зранку не працював термінал. Отож  з пів восьмої формувалась жива черга. Але ще напередодні люди записувались в чергу від 700 номеру і не встигли здати документи. Всередньому за добу реєстратори приймають документи не більше, ніж у 300 – 400 осіб. У самому приміщенні чути крики, сварки, адже у людей здають нерви.

Раніше Головне управління юстиції у Львівській області повідомило, що наказом в.о.начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області встановлено додаткові робочі дні 16, 17, 23 та 24 травня 2015 р.

В.о.начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський роз’яснив, що  25 травня закінчується термін щодо внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, яка передбачена Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів» від 14 жовтня 2014 р. №1701-18.

Консультанти пояснили Варіантам, що лише 10 квітня 2015 року була затверджена форма картки. Отож люди лише після всіх весняних свят масово стали їх заповнювати і здавати, адже за нездачу встановлено штраф до 8300

Державна реєстраційна служба у Львові знаходиться в приміщені Головної пошти, на вулиці Словацького, 8.

Реклама партнерів

Коментарі

  1. Невже ми живемо в закинутій у джунглях общині , чому не можна організувати електронну реєстрацію ? Тому що зникне корупційна складова . Так “борються” з корупцією в Україні .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...