ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська дитяча залізниця відкриває свій 64-ий сезон

|

залізницяУ неділю, 10 травня, об 11.00 Львівська дитяча залізниця вже у шістдесят четверний раз відкриває сезон для маленьких пасажирів. Цього року свято особливе, адже старенький поїзд «Вітерець» якісно відремонтували меценати.

Справжнє грандіозне дійство готують до відкриття нового для дитячої залізниці сезону. Свято подвійне, адже цього року дітям презентують докорінно оновлений потяг, який впродовж цілого місяця ремонтувала «Корпорація КРТ».

«Наш «Вітерець» та його вагони стали набагато кращими та змінили свій вигляд», – розповідає директор Львівської дитячої залізниці Дмитро Венгер.

Окрім традиційної частини, на якій будуть представлені юні залізничники, дотримане офіційне прийняття, здача рапортів та відправлення «Вітерця» у перший безкоштовний рейс, для маленьких гостей компанія підготувала приємні сюрпризи. Зокрема, ігри, конкурси та подарунки від справжнього улюбленця дітей – Левка Дурка.

Довідка

Історія Львівської дитячої залізниці розпочалась ще 1951 року. Тоді було три станції та локомотивне депо. Проте у 1976 році під час реконструкції вулиці Стрийської довжину залізниці довелося скоротити до 1200 метрів і залишити тільки дві станції «Паркову» і «Сонячну».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...