Збірна України мінімально поступилася Іспанії

|

В матчі п`ятого туру групового етапу відбору на Євро-2016 збірна України мінімально поступилася команді Іспанії. Поєдинок у Севільї на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Вісенте дель Боске.

Єдиний гол на 28-й хвилині забив нападник туринського «Ювентуса» Альваро Мората. Молодий іспанець отримавши вишукану передачу від Андраеса Іньєсти, обіграв Євгена Хачеріді і вже падаючи, перекинув Андрія П`ятова.

Наприкінці першого тайму ворота збірної України від голу врятувала поперечина. Моменти біля воріт Ікера Касільяса найчастіше виникали після стандартів у виконанні Руслана Ротаня. Та і сам Ротань наприкінці другого тайму мав чудову нагоду відзначитись, та удар капітана «Дніпра» парирував Касільяс. В підсумку забити такий потрібний гол українці не змогли і закономірно програли.

Паралельні матчі нашої групи:

Македонія – Білорусь 1: 2

Словаччина – Люксембург 3: 0.

Нагадаємо, що наступний поєдинок збірної України буде товариським проти збірної коаманди Латвії. Цей матч збірна України проведе 31 березня на «Арені Львів».