ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати заборонили російські фільми

|

Верховна Рада заборонила трансляцію фільмів російського виробництва, знятих після 1 січня 2014 року. За відповідний законопроект №1317 проголосували 259 депутатів.

В документі було враховано кілька поправок.

«В Україні забороняється розповсюдження і публічне демонстрування фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами Російської Федерації, а також фільмів, що пропагують (включаючи подання позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, збройних сил, інших військових чи силових формувань Російської Федерації або їх окремих представників, та фільмів, сюжет яких прямо чи опосередковано пов`язаний із діяльністю зазначених органів чи формувань», – сказано в законі.

Ця заборона не поширюється на фільми, які були вироблені до 1 січня 2014 року.

Поширення таких фільмів каратиметься штрафом в сумі від 10 до 50 мінімальних заробітних плат за кожен показ або випадок розповсюдження, який буде відраховуватися в державний бюджет.Закон вступить в силу через два місяці після опублікування.

Як зазначив голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

«Це робиться для того, щоб телеканали мали змогу закупити телесеріали іноземного виробництва, не країни-агресора і почати виробництво українських серіалів», – додав Княжицький.

Фото:www.volynpost.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...