Біатлон. Валя Семеренко виборола медаль у гонці переслідування (відео)

|

Українка Валя Семеренко заробляє черговий подіум у нинішньому біатлонному сезоні та другий в словенській Поклюці. Про це повідомляє сайт федерації біатлону України.

За чотири вогневих рубежі Валя обмежилася одним промахом, і хоча сьогодні по дистанції українка була не такою швидкою, як завжди, втім за рахунок фінішного ривка на останньому підйомі виграла у італійки Доротеї Вірер призове місце.

Вдалим персьют вдався і всім іншим нашим біатлоністкам. Особливо вразила Юлія Джима, яка з останнього, 60-го стартового місця піднялася на 34-ту позицію та завоювала право на пряме попадання в завтрашній мас-старт. (30 кращих спортсменів – ред.)

На одну сходинку вище Джими фінішувала Наталія Бурдига, яка в переслідуванні домоглася прогресу в 20 позицій. Також без кубкових очок не залишилася і Ольга Абрамова, яка незважаючи на п`ять промахів, фінішувала 36-ю.

Зразкову гонку переслідування провела сьогодні білоруска Дарія Домрачева та фінка Кайса Макаряйнен, які й розіграли першість між собою.