ОСТАННІ НОВИНИ

У Моґеріні запевняють, що автономії для терористів не хочуть

|

Інтерв’ю високого представника ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріки Могеріні австрійській газеті Kurier містить викривлені цитати. Про це у відповіді на запит Європейської правди повідомила речниця Могеріні Майя Косьянчич, пише Українська правда.

Як повідомлялося, Kurier опублікувала інтерв’ю глави європейської дипломатії, в якому та нібито заявила про потребу «надати автономію для Сходу України», хоча досі від європейських дипломатів не звучало таких вимог.

«Це інтерв’ю було зроблене ще до того, як Моґеріні очолила європейську дипломатичну службу, і нам не зрозуміло, чому воно вийшло друком тільки тепер», – заявила Косьянчич. Як відомо, Федеріка Моґеріні розпочала виконання обов’язків з 1 листопада, до цього вона очолювала МЗС Італії.

У прес-службі Могеріні стверджують також, що її цитати щодо статусу України були викривлені.

«Спілкування з журналістом було англійською, її висловлювання були значно довшими. Тому, можливо, помилки з’явилися під час перекладу», – стверджує Майя Косьянчич.

«(Насправді) вона говорила про очікування щодо виконання Мінського протоколу та про реформи, у тому числі децентралізацію», – заявила речниця Високого представника ЄС.

Варто додати, що Федеріка Моґеріні донедавна була міністром закордонних справ Італії – країни, що є однією з найбільш проросійських у ЄС.

Чимало італійських політиків підтримують позиції Кремля в конфлікті навколо України, зокрема, вимогу до Києва щодо «федералізації України».

Фото: e-vestnik.bg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *