ОСТАННІ НОВИНИ

У Донецьк прибуває російська армія

|

У Петровський район Донецька прибувають військові російської армії, переодягнені під місцевих, у форму з нашивками «ДНР». Такі дані групи «Інформаційний спротив» повідомляє Дмитро Тимчук у Facebook, пише Українська правда.

«У Петровський район Донецька прибувають підрозділи армії РФ, переодягнені у форму місцевого «ополчення» з нашивками «ДНР. Протягом останньої доби прибуло близько 15 критих вантажівок із озброєнням і боєприпасами і до 100 осіб особового складу», – пише він.

За його даними, «місцевим бойовикам передано наказ російського командування за жодних умов не вступати у контакт із військовослужбовцями РФ, які прибувають».

«Одночасно російським військовим, які перебувають на Донбасі, доведено наказ про заборону розголошення «інформації про переміщення військових підрозділів». Заборонено називати номери частин, склад, постійне місце дислокації, типи й види військової техніки, яка є на озброєнні», – заявляє Тимчук.

Реклама партнерів

Також російським військовослужбовцем рекомендовано вступати в контакти з місцевими бойовиками й жителями винятково у випадку крайньої необхідності.

Фото: joinfo.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...