ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін ухвалив план імплементації угоди про асоціацію з ЄС до 2017 року

|

Кабмін одноголосно затвердив План імплементації Угоди про асоціацію з ЄС і радить Росії дотримуватися домовленостей. Про це заявив на засіданні уряду прем`єр Арсеній Яценюк, пише Українська правда.

За його словами, Україна поставила “амбітне завдання – до 2017 року повністю імплементувати положення Угоди про асоціацію”.

“Чим швидше ми виконаємо усі умови Угоди, тим швидше у нас з`явиться шанс подати заявку на вступ до Євросоюзу”, – пояснив Яценюк.

Він нагадав, що Україна підписала і ратифікувала асоціацію, і, як і обіцяла, “на наступний день після ратифікації уряд прийме рішення про імплементацію угоди”.

Реклама партнерів

Він заявив, що рішення ЄС продовжити режим преференцій для української продукції дасть економіці України до 500 мільйонів євро доходу на рік.

“При цьому режим вільної торгівлі з іншими нашими сусідами, східними, має залишитись такий, як є”, – заявив прем`єр.

За його словами, у нього немає особливого оптимізму щодо поведінки Росії, яка може запроваджувати і подальші торговельні обмеження.

“Як тільки Росія запровадить торгівельні обмеження, ми невідкладно, у той же день запровадимо дзеркальні заходи”, – попередив Яценюк.

Фото: PHL 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.