ОСТАННІ НОВИНИ

Російський журналіст став персоною нон ґрата в Україні

|

Через порушення закону про статус іноземців та осіб без громадянства журналісту російського видання «Комсомольська правда» Дмитру Стешину заборонено в’їзд на територію України. Про це пише Українська правда з посиланням на Телекритику.

В СБУ повідомили, що Стешин і Коц активно працювали у м. Слов’янську (Донецька обл.), супроводжували бойовиків, брали участь у допитах полонених, зокрема трьох українських «альфівців», тобто були, по суті, «журналістським пулом» терористів.

В СБУ повідомили, що Дмитру Стешину заборонено в`їзд в Україну.

Раніше стало відомо, що колезі Стешина – кореспонденту російської «Комсомолки» Олександру Коцу, який висвітлював події на Донбасі, заборонили в`їзд в Україну на 5 років.

Реклама партнерів

Спецкори російської «Комсомольской правды» Олександр Коц и Дмитро Стешин протягом останніх кількох місяців активно пишуть про події в Україні, використовуючи маніпуляції і відверту брехню. Один з них пов’язаний з російськими націоналістичними організаціями, другий в 2006 році намагався повісити російський прапор в Криму. Саме ці журналісти написали 20 лютого в «Комсомолке»,  що «активісти захопили Верховну Раду».

Саме Дмитро Стешин просив терористів в Слов’янську знайти і затримати німецького журналіста Пола Ронзхаймера (Paul Ronzheimer) з видання Bild (Німеччина) за те, що той начебто «неправильно» висвітлював «референдум» про створення ДНР.

Джерело фотоУкраїнська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...