ОСТАННІ НОВИНИ

Жителі Харцизька повідомляють про поселення бойовиків у колишньому дитсадку

|

У Харцизьку Донецької області озброєні автоматами бойовики захопили місцевий військкомат. Городяни стурбовані тим, що невідомі озброєні люди розташувалися в житлових кварталах, а правоохоронці на звернення практично не реагують.

Як повідомили УНІАН очевидці – жителі Харцизька, «більше десяти озброєних бойовиків вчора, 29 травня, захопили без будь-якої стрільби і супротиву місцевий військкомат, розташований в одному з мікрорайонів міста».

«Тепер там у бойовиків розташовується, мабуть, штаб», – сказали жителі довколишніх будинків.

За їх словами, раніше, на початку поточного тижня, бойовики оселилися в будівлі колишнього дитячого садка «Оленка», який також знаходиться в одному з житлових масивів Харцизька.

«У садок приїхали один легковий автомобіль та 6 мікроавтобусів «Газель» з озброєними у спецформі військовими. Це такі міцні хлопці з рюкзаками за плечима, деякі з автоматами. Вони щось заносили в мішках, також заносили баки з водою», – розповіли мешканці.

За спостереженням городян, бойовики періодично виїжджають з дитячого садка, але потім повертаються, там ночують.

Люди зверталися до міліції, в місцеве відділення СБУ. За словами жителів, правоохоронці запевнили їх, що всю інформацію про прибулих до Харцизька невідомих бойовиків «передали в Київ вищому керівництву, де мають розібратися».

«У міліції місцевій нам кажуть, що головне – «лише б не було крові», більше ніякої реакції з боку наших правоохоронців ми не бачимо», – повідомили співрозмовники УНІАН.

Жителі стурбовані тим, що невідомі озброєні люди розташувалися в житлових кварталах і стурбовані 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...