ОСТАННІ НОВИНИ

Сепаратисти обділені акторами і юзають одну й ту ж активну жіночку

|

Аферистка-сепаратистка Марія Ципко, яка за півроку побувала  майже десяти різноманітних ролях, цього разу очолювала комісію з проведення референдуму на Луганщині. Раніше вона була помічена то в Одесі під час сепаратистських мітингів, то у Севастополі, як нещасна одеситка, що постраждала від влади, а перед тим була матір’ю солдат-строковиків, які потерпають від активістів Майдану, то киянкою, що прагне прибрати місто від барикад.

Сьогодні відповідне відео з однієї з комісій оприлюднив Володимир Єгоров.

Так на відео видно, як Ципко виганяє журналістів з підрахунку голосів в той час, як вони звертають її увагу на те, що у кімнаті є непогашені і незаповнені “бюлетені”.

При цьому вона чомусь посилається як на законодавство України, так і Росії.

Реклама партнерів

Раніше Марія була помічена в Одесі під час збору коштів на сепаратистський табір, в тому числі на намети. (дивіться з 10:35)

Потім вона була у Криму, де зі слізьми на очах розповідала, що пенсіонери збирали їй по копійці гроша для того, щоб вони доїхала до Севастополя і попросила Росію про допомогу.

А ще 4 травня вона опинилася в Москві, де просила про допомогу одеситам. Розповідала, що вимушена жити в Росії і назвала себе біженкою, бо “хунта оголосила полювання на її дітей”. При цьому вона дала російський номер свого телефону, який знає напам`ять.

Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...