ОСТАННІ НОВИНИ

Російські війська продовжують скупчуватися біля кордонів України

|

Окрім Криму, Росія зосереджує війська біля сухопутних кордонів нашої держави. Про це йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.

У Держприкордонслужбі повідомляють, що спостерігається скупчення військової техніки на території РФ поблизу держкордону біля Харківської, Луганської і Донецької областей.

Такі дані можуть свідчити про підготовку російської сторони до вторгнення.

Разом із тим Держприкордонслужба України повідомляє, що “з метою недопущення в`їзду в Україну з території РФ організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру, проводиться посилений прикордонний контроль та відповідні заходи”.

Реклама партнерів

“Усі автотранспортні засоби, які в`їжджають в Україну, піддаються поглибленому огляду із залученням службових собак та необхідних технічних засобів прикордонного контролю. Такі ж заходи проводяться в залізничних пунктах пропуску”, – конкретизували прикордонники.

“Також від місцевих жителів Сумської області надійшла інформація, що у суміжному пункті пропуску “Суджа” (РФ), російські прикордонники опитують громадян, які перетинають кордон. Росіян цікавила наявність у українських прикордонників стрілецької та бронетанкової зброї”, – повідомляють у Держприкордонслужбі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.