ОСТАННІ НОВИНИ

Авіапростір України закрито для військових

|

Україна закрила авіаціний простір для військової авіації. Про це заявив в.о. президента Олександр Турчинов журналістам у Верховній Раді.

Відповідаючи на питання, чому Україна досі не закрила авіа простір, що дозволяє російським військовим безперешкодно сідати на українській території, а також сприяє заїзду громадян РФ, які влаштовують сепаратистські провокації в областях, Турчинов відповів:

“Ми закрили авіаційний простір для нецивільної авіації. Водночас, наші громадяни та гості нашої країни можуть безперешкодно користуватися нашими аеропортами, які працюють у штатному режимі”

За словами Турчинова, такі дії влади покликані завадити “одній із задач опонентів, які прагнуть повної дестабілізації ситуації в Україні”.

Реклама партнерів

“Вони прагнуть, щоб в Україні запанував хаос і припинилося життєзабезпечення. Саме для цього створюються центри дестабілізації і штучного сепаратизму, штучно нав’язується паніка”, – сказав він.

“Але я дякую нашим громадянам, які на це не піддаються”, – додав Турчинов.    

Разом із тим, він додав, що Україною підготовлені усі необхідні документи, які “реалізуються в разі, відкритої військової агресії”.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.