ОСТАННІ НОВИНИ

Тягнибок нагадав США і Британії їхні зобов`язання захищати Україну

|

В Україні проходять провокації з боку Росії, яка порушила свої зобов`язання щодо захисту цілісності Україні, а тому слід звернутись до США і Британії по допомогу. Про таке на засідання Верховної Ради заявив глава фракції “Свободи” Олег Тягнибок.

Він заспокоїв жителів Криму, що ніякі “вагони бандерівців” до Криму не їдуть.

«Ніхто не збирається диктувати вам, якою мовою говорити. Ніхто не буде принижувати права релігійні, освітні, права національних менших”, – запевнив Тягнибок.

Він закликав кримчан розуміти, що “нам треба рятувати свою країну”, яка після режиму Януковича перебуває у жахливому економічному стані. “Ми маємо, згідно з Будапештським меморандумом, гарантів – США, Великобританію та Російську Федерацію. Росія порушила цей меморандум. Нам потрібно звертатися офіційно до цих країн, з метою збереження територіальної, економічної та політичної цілісності України”, – заявив Тягнибок.

Як відомо, у 1994 році у Будапешті Україна відмовилась від свого арсеналу ядерної зброї в обмін на гарантії з боку Росії, США та Великобританії захищати цілісність України та не застосовувати проти неї зброю.

Українська правда

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...