ОСТАННІ НОВИНИ

Махніцький готується оголосити 50 підозр за вбивства на Майдані

|

Генпрокуратура планує оголосити 50 особам підозри про вчинення злочину, а саме умисного вбивства 74 громадян України під час акцій протесту.

Про це оголосив уповноважений Верховної Ради з контролю за діяльністю прокуратури Олег Махніцький на засіданні Верховної Ради.

“Справа проти перших посадових осіб держави і правоохоронних органів за організацію масових вбивство, в цій справі на сьогодні визначається оголошення підозр. Можу повідомити, що по справі фігурує і буде оголошено підозру близько 50 особам”, – сказав він.

“З них це вищі посадові особи правоохоронних органів”, – додав він.

“Махніцький додав, що розпочате розслідування за фактом вчинення умисних вбивства 74 громадян України, які були вчинені в Києві під час акцій протесту в центрі міста за ознаками злочину, передбаченого статтею 115 ч.1 – умисне вбивство при обтяжуючих обставинах”, – наголосив він.

“В ньому об’єднано 74 провадження про умисні вбивства цивільних учасників акцій протесту”, – додав він.

Він додав, в рамках розслідування направлено доручення щодо встановлення свідків вбивство людей та осіб, які їх вчинили.

Крім того, Генпрокуратура витребувала відео з камер спостереження, які встановлені в центральній частині міста Києва в період з 18 по 21 лютого цього року.

МВС направлено запити про надання інформації щодо працівників, які були задіяні під час сутичок з учасниками акцій протесту та про їхнє озброєння.

Крім того у МВС витребувана інформація про вид і номери зброї, яку видавали кожному працівнику, який брав участь у сутичках в центрі Києва.

За словами Махницького проведено огляд будівлі Нацбанку і територія на Інститутській, де в неділю було виявлено елементи снайперської зброї, гільзи, гуля та пошкоджені отвори дерева. Проводяться судмедекспертизи і балістичні експертизи.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *