ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати харківського з`їзду перебирають владу на Південному сході та Криму

|

Депутати з`їзду у Харкові перебирають на себе всю повноту влади до забезпечення конституційного порядку в Києві.

Про це йдеться у резолюції з`їзду у Харкові

“Ми, органи місцевого самоврядування всіх рівнів, Верховна Рада автономної республіки Крим, Севастопольська область вирішили взяти на себе відповідальність за забезпечення конституційного ладу, виконання закону та прав громадян на своїй території”, – йдеться в резолюції

Такий стан діятиме “до забезпечення конституційного порядку в Києві”.

Реклама партнерів

“Події останніх днів у столиці України, місті Києві призвели до паралічу центральних органів влади та дестабілізації ситуації в державі”, – йдеться в резолюції.

Учасники з`їзду заявили, що опозиція не виконала умов договору про врегулювання кризи в Україні від 21 лютого. У резолюції зазначається, що незаконні збройні формування продовжують захоплювати центральні органи влади, вбивати мирних людей і співробітників правоохоронних органів.

“Верховна Рада України працює в умовах терору, погрози зброєю та вбивствами”, – стверджують її автори.

Через це вони вважають, що “рішення українського парламенту, ухвалені в цих умовах, викликають сумніви в їх добровільності, легітимності та законності”. На їх думку, центральні органи влади паралізовані.

Регіонал Вадим Колесніченко у залі, де відбувається з`їзд, вигукує: “За дружбу з Росією! Економічну! Духовну! Віросповідальну!”.

Зал скандує “Росія! Росія!”

Інтерфакс-Україна, Українська правда

Джерело фото: «Харків.Коментарі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.