ОСТАННІ НОВИНИ

Євродипломати знову перебувають на зустрічі з Януковичем

|

Глави МЗС Польщі Радослав Сікорський і Німеччини Франк Штейнмайер провели зустріч з Радою «Майдану» і поїхали в Адміністрацію Президента

Про це повідомив депутат від УДАРу Віктор Чумак, який брав участь у зустрічі, інформує «Українська правда».

За його словами, засідання Ради «Майдану» досі триває, і до його завершення ніхто не буде коментувати результати.

Реклама партнерів

За його словами, після закінчення засідання повинно бути оприлюднено заяву.

Між тим самі євроміністри вже приїхали в Адміністрацію Президента.

Зазначимо, що перед їх приїздом на територію АП заїхали три автобуси спецназівців «Альфа».

Як відомо, переговори глав МЗС Веймарської трійки тривали з Януковичем всю ніч.

Проте досі ніяких угод підписано не було, зокрема, через позицію посланника Володимира Путіна Лукіна, який відмовився підписувати які-небудь документи.

За попередньою інформацією, предметом переговорів є повернення Конституції-2004, новий уряд і дострокові вибори президента і парламенту.

Як повідомляли «Коментарі», раніше в Адміністрації Президента анонсували підписання Угоди з врегулювання кризи в країні на 12:00. Повідомлялося, що угода буде парафована сьогодні вісьмома сторонами, в тому числі Росією. У його підготовці брали участь президент Віктор Янукович, лідери української опозиції, міністри закордонних справ Польщі та Німеччини, представник МЗС Франції і Лукін.

Після цього президент України Віктор Янукович оголосив, що ініціює дострокові президентські вибори і повернення до конституції 2004 року з перерозподілом повноважень у бік парламентської республіки. Він також закликав розпочати процедуру формування в країні уряду національної довіри.

Фото: В. Чумак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.