ОСТАННІ НОВИНИ

Доктору «Пі» сьогодні зачитають вирок

|

Сьогодні в Сихівському районному суді міста Львова о 10:30 винесуть вирок Андрію Слюсарчуку, передає кореспондент УНН.

На останньому судовому засідання підсудний А.Слюсарчук виголосив останнє слово. У своїй заключній промові він ще раз наголосив, що своєї провини не визнає. Він повідомив, що має документи, які підтверджують його невинуватість і що їх він пред’явить під час розгляду апеляції. Кримінальні справи були порушені після публікацій у львівській газеті “Експрес”, журналісти якої в низці публікацій доводили, що у “Доктора Пі” немає медичної освіти, а диплом про вищу освіту фальшивий. Журналісти також заявили, що встановлені А.Слючарчуком рекорди є шахрайством.

Представник державного обвинувачення у справі заявив, що справа «доктора Пі» є свого роду унікальною.

Нагадаємо, А.Слюсарчуку було пред’явлено обвинувачення у скоєнні ним злочинів, передбачених ст. ч. 2 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження), ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність), ч. 2, 3 ст. 190 (шахрайство), та ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Пізніше обвинувачення було змінено.

Реклама партнерів

Зокрема, у двох з п’яти епізодів про тілесні ушкодження через незаконну лікувальну діяльність, а саме у тих епізодах де події закінчилися смертю потерпілих, ч.2 ст. 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого,- карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років), було перекваліфіковано на вбивство з необережності (ст. 119 ККУ).

Ч.1 ст. 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров`я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину,- карається позбавленням волі на строк від п`яти до восьми років) – виключено, адже у трьох епізодах дії підсудного охоплюються санкцією ст. 138 ККУ.

Також було виключено ч.3 ст. 190 ККУ (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням єлектронно- обчислювальної техніки — карається позбавленням воді на строк від трьох до восьми років).

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.