ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович відсторонив від посад Сівковича та Попова

|

Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича та голову КМДА Олександра Попова за клопотаннями ГПУ  

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі глави держави, такі заходи вжито у зв´язку з підозрою у причетності зазначених посадових осіб до порушення конституційних прав громадян, які 30 листопада 2013 року були на Майдані Незалежності в м. Києві.

«Президент сподівається, що Генеральна прокуратура об´єктивно та всебічно проведе розслідування цих подій і запропонує суспільству конкретні юридичні заходи реагування на допущені протиправні дії», – йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті глави держави.

Глава держави також пропонує правоохоронним органам провести розслідування відкрито і прозоро та поставити крапку в цьому питанні.

Президент звертає увагу, що ні для яких посадових осіб держави не має бути винятків у питаннях відповідальності за вчинення незаконних дій.

Нагадаємо, сьогодні генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що працівники Генпрокуратури України вручили повідомлення про підозру у перевищенні влади у зв´язку з подіями, які сталися в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності, заступнику секретаря РНБО Володимиру Сівковичу, голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову, тодішньому начальнику київської міліції Валерію Коряку та заступнику начальника київської міліції Петру Федчуку.

Фото – Коментарі

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...