ОСТАННІ НОВИНИ

Влада та громада Львівщини не повинна змиритися з призначенням Сала - Сех

|

Фракція ВО “Свобода” у Львівській обласній раді відкрито проголосувала за недовіру голові облдержадміністрації Олегові Салу – під час таємного голосування свободівці демонстрували свої бюлетені членам лічильної комісії та журналістам. Про це заявила народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО “Свобода” Ірина Сех, коментуючи результати голосування. Інформує прес-служба ЛОО ВО “Свобода”.

 “Свободівці демонстрували свої бюлетені перед тим як вкинути в скриньку, – зазначила Ірина Сех. – Це зафіксовано на відео, адже багато операторів знімали процес голосування біля самої президії, багато журналістів стежило за перебігом голосування. Фракція ВО “Свобода” започаткувала традицію відкритого голосування при висловленні недовіри головам адміністрації – так ми робили щодо Горбаля, Цимбалюка, Костюка, так було і цього разу, під час висловлення недовіри ставленику режиму Олегові Салу”.

За словами Ірини Сех, на жаль, не вдалося набрати дві третини голосів депутатів, аби рішення зобов’язувало президента звільнити голову облдержадміністрації.

“Але це не означає, що громада Львівщини і представницька влада мають змиритися з таким призначенням. Думаю, обласна рада має ретельно контролювати за діяльністю голови адміністрації, за виконанням рішень ради, аналізувати його роботу і давати їй належну оцінку”, – наголосила Ірина Сех.

Реклама партнерів

Нагадаємо, сьогодні на сесії Львівської обласної ради за пропозицією фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» першим питанням розглянули висловлення недовіри голові облдержадміністрації Олегові Салу. За це рішення проголосувало 72 депутати зі 116. У голосуванні взяли участь 38 із 39 депутатів фракції ВО “Свобода”. Один свободівець – Пилип Пилипенко – був відсутній, оскільки перебуває за кордоном. У засіданні сесії обласної ради взяли участь народні депутати-свободівці Ірина Сех, Андрій Тягнибок, Олег Осуховський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...