ОСТАННІ НОВИНИ

Від «Миколаївцементу» вимагають виконання інвестиційної угоди

|

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації вимагає від ПАТ “Миколаївцемент” виконання інвестиційної угоди. Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

 5 листопада під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради депутати розглянули низку звернень щодо діяльності Миколаївського цементного заводу. Зокрема, до Львівської обласної ради надійшли звернення жителів міста Миколаєва щодо невиконання інвестиційної угоди підприємством а також звернення генерального директора ПАТ “Миколаївцемент” п. О. Малютяка та голови Об’єднання  профспілок Львівщини щодо надання погодження клопотання для отримання спеціального дозволу на користування надрами питних підземних вод на сесії Львівської обласної ради.

Депутати вирішили розглядати ці питання разом, бо, на їхню думку,  тільки таким чином можна забезпечити виконання вимог громади. Комісія заслухала інформацію представників підприємства щодо потреб води для своєї діяльності, а також щодо виконання інвестиційної угоди.

У результаті обговорення члени комісії прийняли рішення винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної ради питання щодо надання погодження клопотання для отримання спеціального дозволу на користування надрами питних підземних вод для ПАТ “Миколаївцемент”, а також рекомендувала керівництву підприємства подати до обласної ради стратегію розвитку підприємства. Особливу увагу депутати звернули на виконання інвестиційної угоди з боку ПАТ “Миколаївцемент” . 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...