ОСТАННІ НОВИНИ

ФФУ має усі ресурси, аби вчасно і якісно подати апеляцію – мер Львова

|

Апеляцію щодо рішення ФІФА щодо дискваліфікації стадіону «Арена Львів» може подавати Федерація футболу України. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, керівництво ФФУ запевнило, що має увесь ресурс, аби вчасно та якісно її подати.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Апеляцію подавати має право лише Федерація футболу України. Я в понеділок телефоном розмовляв з паном Коньковим. Ми домовились, якщо буде виникати проблема, ми активно будемо надавати юридичні та інші консультації», – сказав мер Львова.

Він також зазначив, що Федерація запевнила його, що має весь ресурс, аби вчасно і якісно подати апеляцію.

Реклама партнерів

«Я вірю, що це буде зроблено. Ця ситуація повинна об’єднати всіх в Україні – політиків, футбольних функціонерів. Бо наносять образу іміджу та честі України. Всі, хто був на стадіоні, хто бачив матчі по телебаченню, всі відзначають прекрасну і піднесену атмосферу. Якщо хтось спробував зробити провокацію, треба досліди, хто це. На стадіон є 200 відеокамер. Міліція взяла всі відеозаписи для обстеження, вивчення. Якщо є невідомі особи, треба дослідити, що це за люди. Бо представники наших фан-середовищ їх не ідентифікують як львів’ян. Є 58 стаття Кодексу ФІФА, яка говорить: якщо це була провокація, то вони скасовують своє рішення», – додав Андрій Садовий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...