ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явилися білборди із закликами не мовчати (фото)

|

Мешканці та гості міста можуть зустріти нові білборди зі соціальною рекламою, що з’явилися у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівського міського управління міліції.

 

Проаналізувавши ситуацію у місті, працівники міліції Львова виокремили декілька тем, на які потрібно звернути увагу першочергово. Кожен з плакатів своєрідний, але на кожному з них присутній надпис «НЕ мовчи!». Таким чином правоохоронці закликають громадян, яким щось відомо про вчинення злочинів та правопорушень, не бути байдужими та повідомляти про це на телефонну лінію та web-сайт міліції.

 

Реклама партнерів

Кожен з білбордів має тематичну прив’язку до місця розташування. До прикладу, якщо ви бачите заклик «Пригальмуй, дорога – не злітна смуга», то це означає, що тут справді небезпечна ділянка дороги, де часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

 

«Ми закликаємо «НЕ мовчи!» не лише людей, що страждають, наприклад, від насильства у сім’ї чи наркоманії, а у першу чергу прагнемо, щоби не мовчало суспільство. Ми звертаємося не до людей, що стають жертвами, а до їхніх сусідів, друзів, колег чи просто оточуючих.


Саме вони спостерігають ці жахливі події щодня і нічого не роблять. Ми хочемо, щоби саме вони не були байдужими до біди ближнього і повідомляли нас про такі випадки», – наголошують правоохоронці.

Фото: ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...