Громадський комітет із вшанування пам`яті жертв Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років нагадує про прийом робіт на конкурс плакатів з тематики Голодомору. Про це повідомляє прес-служба організаторів заходу.
Участь у конкурсі можуть узяти художники, дизайнери, студенти спеціальних навчальних закладів, учні художніх шкіл та ін. Для цього необхідно підготувати серію з трьох і більше авторських ескізів плакатів із теми «Голодомор 1932 – 1933 років». Кожен ескіз має складатися з ілюстративної частини, тексту і пояснювальної записки, яка розкриває бачення автором проблеми Голодомору 1932 – 1933 років, а також роз’яснює значення символів, закладених автором в ілюстрацію.
«Ці плакати мають виконати роль символів, що закликають народ України завжди пам’ятати про Голодомор 1932 – 1933 років, уважно ставитися до складних сторінок власної історії, об’єднатися навколо спільної історичної пам’яті та зрозуміти, що трагедії, подібні до Голодомору, ніколи не повинні повторитися у будь-якій формі», – зазначають організатори.
Роботи прийматимуться до 15 жовтня. Підведення підсумків та оголошення результатів відбудуться до Дня пам’яті жертв Голодомору у листопаді 2013 року. Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та заохочувальними грошовими преміями (1-е місце – 3 000 грн, 2-е місце – 2 000 грн, 3-є місце – 1 000 грн).
Оцінюватиме матеріали конкурсна комісія, до якої увійдуть авторитетні дослідники, науковці, історики та громадські діячі. За підсумками конкурсу проведуть виставку найкращих плакатів, а роботи переможців використають у серії плакатів соціальної реклами для розміщення в громадських місцях.
Мета конкурсу – створити нові символи пам’яті про Голодомор і популяризувати ті, що вже існують.
Детальніші умови участі до вимоги до робіт читайте за посиланням: Holodomor 33







