ОСТАННІ НОВИНИ

Цими вихідними пройдуть «Європейські дні добросусідства»

|

Цими вихідними, 7-8 вересня, по обидва боки українсько-польського кордону неподалік смт Нижанковичі (Старосамбірський район, Львівська область) – Мальховіце (Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) відбудуться «Європейські дні добросусідства «межа 480». Про це повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів у Львівській області.

На місці тимчасового перетину кордону співробітники Львівської митниці Міндоходів забезпечуватимуть здійснення митних формальностей. Відповідно до розпорядження начальника Львівської митниці Міндоходів, контроль здійснюватиметься в період з 08:00 07.09.2013 до 22:00 год. 08.09.2013. Забезпечення митного контролю доручено керівникам митних постів «Мостиська», «Смільниця» та «Краковець».

Протягом двох днів заплановано багато акцій транскордонного співробітництва, передбачено цікаву культурну програму для мешканців прикордонних районів України та Польщі. Також важливо, що захід проводитиметься в місці будівництва майбутнього переходу Нижанковичі – Мальховіце.

«Дні добросусідства» є ще однією нагодою для удосконалення співпраці митних служб обох країн. Так, минулоріч в рамках «Днів добросусідства» відбувся Українсько-польський форум з питань транскордонного співробітництва. Участь у ньому брали представники органів державної влади, місцевого самоврядування та митних і прикордонних служб обох держав. Під час форуму його учасники визнали, що українсько-польський кордон змінився, нівелюються штучні бар’єри для громадян, які перетинають його, високо оцінили старання митних служб України та Польщі у забезпеченні сприятливих умов для прискорення товаро- та пасажиропотоку через кордон обох держав.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *