ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-безробітні змагались за визнання кращого бізнес-проекту

|

Учора у Львівському міському центрі зайнятості відбувся завершальний етап конкурсу на кращий бізнес-план підприємницької діяльності серед колишніх безробітних, котрі за сприяння служби зайнятості Львівщини започаткували власну справу.  Його вдруге на теренах області організував Львівський обласний центр зайнятості разом із ТзОВ «Територія Бізнесу», Благодійною організацією «Львівська аграрна служба». Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.

До участі у цьогорічному змаганні зголосився 51 підприємець. Переможцями першого туру, що проходив у базових центрах зайнятості, стали 18 молодих бізнесменів. Після детального вивчення їхніх бізнес-планів, члени Експертної ради визначили п’ять кращих.

Власне вони й презентували на заключній частині конкурсу реалізацію своїх бізнес-задумів. А обрали колишні безробітні різні види діяльності. Для прикладу, сокальчанин Василь Прохорович займається бурінням свердловин малогабаритною буровою установкою. Світлана Назарчук-Лядова зі Стрия виготовляє художньо-декоративні вироби. Дрогобичанин Павло Нєдєлькін вирощує у сконструйованій власноруч теплиці овочі та зелень. Мешканка Жовківського району Марія Якимишин відкрила власне ательє, її спеціалізація – оздоблення модного одягу бісером, древньою та сучасною вишивкою. А львів’янин Ростислав Тарасюк працює на ринку опалювальних систем. Він реалізовує інфрачервоний плівковий обігрівач EXCEL, виготовлений із спеціального вологонепроникного і термостійкого полімеру з підвищеними електроізоляційними властивостями.

Фіналісти конкурсу на підсумковому засіданні за допомогою відеоматеріалів демонстрували присутнім – членам журі та безробітним, котрі мають намір поповнити генерацію підприємців-початківців – свої доробки, розкривали переваги обраного виду діяльності, ділилися планами на найближчий час.

Реклама партнерів

Члени Експертної ради визнали кращим бізнес-проект Павла Нєдєлька, котрий отримав для розвитку власної справи 8 тисяч гривень. Друге місце посіла Марія Якимишин. Їй дістався призовий фонд у сумі 4 тисячі гривень, а третім став Василь Прохорович, котрому вручили 3 тисячі гривень.

Усі фіналісти були нагороджені цінними подарунками, а також сертифікатами від Західного ГРУ ПАТ «Приватбанк» на безкоштовне відкриття банківського рахунку та його обслуговування упродовж 6 місяців, пільгову картку класу «Gold» і 500 гривень, зачислених на рахунок. До того ж Сокальська агенція регіонального розвитку відзначила грошовою підтримкою вихідця із Сокальщини В. Прохоровича. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...