ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відзначать 100-ліття, відколи Шептицький передав Нацмузей в дар українцям

|

Сьогодні, 4 вересня, розпочинаються урочистості до 100-ліття, відтоді як Митрополит Андрей Шептицький передав Національний музей у Львові в дар українському народові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Непересічній події 100-літньої давнини присвячено ряд заходів, організованих Львівською митрополією УГКЦ та Національним музеєм ім. Андрея Шептицького.

Як зазначають організатори, відзначення 100-ліття проголошення Митрополитом Андреєм Шептицьким передачі Національного музею в дар  українському народові, має за мету привернути увагу суспільства до збереження музейних пам’яток, духовного й культурного зростання, та є виявом щирої турботи Української Греко-Католицької Церкви про історичну спадщину і майбутнє українського народу.

Зокрема, 4 вересня о 16.00 год у Національному музеї відбулось відкриття виставок, присвячених цій події.

Сьогодні ж, о 18.00 год у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької розпочалась урочиста академія з нагоди ювілею.

Також у рамках відзначення 100-ліття дарунку Митрополита Андрея, 25-27 вересня цього року в Національному музеї, що у Львові, триватиме Міжнародна наукова конференція «Збереження і дослідження історико-культурної спадщини у музейних зібраннях: історичні, мистецтвознавчі та музеологічні аспекти діяльності».

Окрім цих заходів заплановано також низка презентацій каталогів творів мистецтва та виставок, які присвячені цій події.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...