ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні з обігу вилучено 10 тонн небезпечного м’яса

|

Відповідно до доручення першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова на території України тривають заходи із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки. Про це повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

Для реалізації завдань уникнення харчових отруєнь у регіонах України діють мобільні групи у складі співробітників ветеринарної міліції та лікарів державної служби ветеринарної медицини.

Упродовж минулого місяця державні ветлікарі спільно зі співробітниками ветміліції забезпечили заходи з профілактики правопорушень на 363 об’єктах, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Через виявлені порушення з обігу вилучено десять тонн неякісної тваринницької продукції. А з недбалих торговців м’ясом сумнівної якості у дохід держави стягнуто понад 23 тис. грн. у вигляді штрафних санкцій.

Реклама партнерів

Окрім того, через загрозу занесення збудника африканської чуми свиней в Україні створено ветеринарно-міліцейські пости. На них уже перевірили понад півтори тисячі автомобілів, що перевозять м’ясну продукцію.

Зазначимо, міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк наголошував, що останнім часом особливо гостро постало питання щодо можливості занесення збудника АЧС на територію України з Росії та Білорусі. Тому в Україні максимально посилюють заходи, аби не допустити небезпечного захворювання.

 Фото: М.Дашкович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...