ОСТАННІ НОВИНИ

Відкриттям нового корпусу УКУ розпочав святкувати своє 50-ліття

|

В УКУ урочисто відкрили новий навчальний корпус на вулиці Стрийській у Львові, інформує прес-служба вишу. «Сьогодні ми розпочинаємо святкування золотого ювілею Українського католицького університету і дякуємо, що це дітище Патріарха Йосифа Сліпого є благословенням для нашої Церкви», – цитує прес-служба слова Глави УГКЦ Святослава (Шевчука).

Як вказано у повідомленні, святкування розпочались урочистою ходою єпископів, священнослужителів, студентів, працівників та гостей УКУ від Церкви Блаженних мучеників до університетського містечка. Тут відслужили архієрейську Божественну Літургію, яку очолив Патріарх Святослав (Шевчук).  Під час проповіді він зазначив: «УКУ – це великий дар Божий для УГКЦ. Він є знаком того, що тут є жива спільнота віруючих людей, які шукають не людської сили і слави, а правди та науки».

Також Великий канцлер УКУ виголосив декрет, яким,  на підставі Статуту університету, іменував Преосвященного владику Бориса (Ґудзяка) Президентом Українського католицького університету зі всіма обов’язками та правами цього уряду. «Преосвящений владико Борисе, у Господа вимолюємо всіх потрібних Вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків на славу Божу, для добра української науки», – підсумував Блаженніший.

Іншим декретом Великий канцлер призначив ректором УКУ о. д-ра Богдана Праха, який до того був проректором із зовнішніх зв’язків: «Перед вами величезний пласт роботи – будьте певні, що ми з Вами – і я як Канцлер, і владика Борис як Президент».

Реклама партнерів

Після Літургії Блаженніший Святослав, єпископи та священослужителі освятили наріжний камінь під будівництво університетського храму святої Софії та новий академічний корпус.

Додамо, що інноваційний академічний корпус УКУ – це друга будівля з університетського комплексу. Минулого року почав працювати колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого. У новому будинку навчатимуться студенти-історики, учасники програм Інститут лідерства та управління, Львівської бізнес-школи та Школи біоетики.

Фото: прес-служба УКУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...