ОСТАННІ НОВИНИ

Регіонали ще не готові голосувати за євроінтеґрацію

|

У порядку денному Верховної Ради на 3 вересня 2013 року немає більшість законопроектів щодо підписання Угоди про асоціацію c ЄС. Про це представник Президента України у Верховній Раді Юрій Мірошниченко заявив в ефірі «5 каналу».

«Що стосується самого порядку денного і тих пристрастей, які ми спостерігаємо щодо відсутності деяких законопроектів, це пов’язано з непідготовленістю, адже процедура підготовки до розгляду у сесійній залі передбачає розгляд комітетами», – пояснив він.

«Я не хотів би казати, що опозиція винна в чомусь, або представники більшості винні в чомусь, але комітети, на жаль, не працювали в цей час, і відповідно не розглянули на своїх засіданнях законопроекти, до речі, ті які стоять у нас на четвер, наприклад, два ще в середу повинні були бути розглянуті на засіданні профільних комітетів», – додав нардеп.

Як повідомляли «Коментарі», Мірошниченко також заявляв, що внести до порядку денного Верховної Ради законопроект про призначення виборів на проблемних округах заважає неузгодженість дати.

Реклама партнерів

«Коментарі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...