ОСТАННІ НОВИНИ

Ізмірський міжнародний ярмарок відкриває для себе Львів

|

Львів цього року вперше презентує себе на Ізмірському міжнародному ярмарку, в рамках якого проходить туристична виставка. Саме сьогодні, 29 серпня, в Туреччині стартує 82 Ізмірський міжнародний ярмарок, інформує прес-служба ЛМР.

«Нам є важливою ця цільова аудиторія, оскільки останнім часом є зацікавлення з боку турецьких гостей відвідуваності Львова. Цей ярмарок дасть нам ще раз можливість заявити про себе, як про нове та цікаве місце відпочинку. У нас дуже не погане сполучення з Туреччиною, представлені різні турецькі авіалінії, є всі можливості, щоб відпочити саме у Львові.

Участь в цьому ярмарку для нас є дуже престижною, ми не тільки налагоджуємо нашу співпрацю з турецькою аудиторією, але й з іншим країнами, які беруть участь в ярмарку», – повідомила Галина Малець, начальник управління туризму.

Львів має окремий стенд в рамках загальнонаціональної експозиції України на ярмарку в Ізмірі. Туристичну привабливість Львів на цьому ярмарку представляють вперше. Партнером заходу є компанія «Турецькі авіалінії».

Реклама партнерів

Нагадаємо, за результатами опитування Інституту міста та Центру розвитку туризму, у 2013 році Львів може відвідати близько 1,9 млн туристів.

Ізмірський ярмарок є найбільшим та провідним виставковим заходом Туреччини з 1931 року, а місто Ізмір традиційно вважається бізнес-столицею країни та її воротами для зовнішньої торгівлі, насамперед з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...