ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові запрошують на зустріч із світовою зіркою ілюстрації

|

Книгарня «Є» та Видавництво Старого Лева запрошують на зустріч зі світовою зіркою ілюстрації Валерією Соколовою та презентацію її книжки «Белла-балерина», яка відбудеться 28 серпня, о 18.00. Про це повідомляють організатори заходу.

Валерія Соколова – американська ілюстраторка українського походження. Народилась у Львові, зараз живе в Нью-Йорку, де викладає в університеті та продовжує успішну кар’єру ілюстратора. Роботи Соколової – бестселери у США, що здобувають престижні нагороди. Валерія отримала найвищі американські відзнаки в галузі дитячої книги – дві золоті медалі за найкращу ілюстрацію, приз «Найкраща ілюстрована книга року. Вибір мам» (2012). Цьогоріч художниця стала лауреаткою щорічної премії «Золота пір’їнка» українського дитячого журналу «Ангелятко».

«Белла-балерина» – одна з найвідоміших робіт Валерії Соколової (текст казки для дітей 4-6 років написала Лаура Еймі Гарн). Її американський варіант було названо однією з найкращих книжок-картинок на Голлівудській та Лондонській книжкових ярмарках. Українською «Белла-балерина» вийшла у «Видавництві Старого Лева» ( текст переклала Катерина Міхаліцина).

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...