ОСТАННІ НОВИНИ

Аби написати на дорогах «школа» райадміністрації витрачають від 180 до 550 тис грн

|

Як повідомили керівники районних адміністрацій, заплановані роботи по нанесенню розмітки підходять до завершення. Повністю виконані роботи у Галицькому та Франківському районах, інформує прес-служба Львівської міськради.

У всіх шести районах Львова були заплановані роботи щодо нанесення розмітки на дорожнє покриття, встановлення знаків та нанесення позначок «школа» біля навчальних закладів.

Здебільшого таку розмітку наносять в тих місцях, де школи виходять на магістральні вулиці з інтенсивним рухом, щоб застерегти водіїв, що неподалік знаходиться школа і треба зменшити швидкість та бути уважнішим.

У Личаківському районі для закінченнях робіт залишилось встановити деякі знаки та нанести позначення «школа» біля навчальних закладів. Іван Лозинський, голова Личаківської районної адміністрації, зазначив, що на ці роботи було виділено 180 тисяч гривень.

Реклама партнерів

У Шевченківському районі залишилось нанести розмітку на вулиці Шевченка на виїзді з міста та на нещодавно відремонтованій вулиці Варшавській. «Загалом було виділено 450 тисяч гривень», – повідомив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

У Залізничному районі роботи виконані по запланованих вулицях, крім вулиці Городоцької, де роботи проведені частково. Також вночі була нанесена розмітка на вулиці Кульпарківській.

На Сихові заплановані роботи виконані повністю, не проводили роботи тільки на проспекті Червоної Калини. Загалом на Сихівський район було виділено 550 тисяч гривень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...