ОСТАННІ НОВИНИ

У соборі Святого Петра в Римі молилися за 1025-річчя хрещення Київської Русі

|

З ініціативи Посольства України при святому Престолі та за підтримки УГКЦ в Італії, 26 липня в головному католицькому храмі світу – базиліці Святого Петра в Римі відбулося урочисте богослужіння з нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, яке очолив Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії владика Діонісій (Ляхович). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

У заході взяли участь Посол України в Ватикані Тетяна Іжевська, дипломати Посольства, Пасторальний координатор для українських іммігрантів в Італії о. Марко Семеген, інші українські священнослужителі, сестри служебниці Непорочної Діви Марії, Настоятелька Тереза Слота, радник з релігійно-екуменічних питань міського голови Львова Тарас Дзюбанський, представники української громади та ЗМІ, зокрема Ватиканського Радіо тощо.

Звертаючись до присутніх владика Діонісій відзначив, зокрема, величезне історичне значення хрещення Київської Русі, що символізувало духовне єднання та приналежність України до сім’ї європейських християнських народів.

Наприкінці богослужіння біля вівтаря святого Еразма з мозаїчними зображеннями святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги було урочисто розміщено символічну свічку. Згадані мозаїки були встановлені 25 років тому з нагоди 1000-літнього ювілею хрещення Київської Русі.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...