ОСТАННІ НОВИНИ

Випускники яких вишів найбільше поповнюють лави безробітних

|

Найбільше безробітних випускників вишів було серед тих, хто свого часу обрав спеціальності «Бухгалтерський облік», «Сестринська справа» (для молодших спеціалістів), «Правознавство», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент», «Менеджмент організацій», «Економіка підприємства». Серед безробітних випускників професійно-технічних закладів освіти переважали особи, котрі здобули професію кухаря, перукаря (перукар-модельєр), оператора комп’ютерного набору, слюсаря з ремонту автомобілів, обліковця бухгалтерських документів, еклектрогазозварника. Загалом станом на 21 червня чисельність безробітної молоді на обліку обласної служби зайнятості  становила 12,7 тис. осіб. Про це повідомили у прес-службі Львівського міського центру зайнятості.

Послугами обласної служби зайнятості у січні-травні 2013 року скористалися 23,8 тис. осіб віком до 35 років, що мали статус безробітного. У порівнянні з відповідним періодом минулого року чисельність безробітної молоді, котра шукала роботу за посередництвом служби зайнятості, збільшилась на 3,0 тисячі (або на 14,3%).

Чисельність випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів освіти на обліку обласної служби зайнятості у січні-травні 2013 року у порівнянні з відповідним періодом торік дещо зменшилась і становила  відповідно  2,0 тис. (торік — 2,3 тис.) та 1,3 тис. осіб (торік — 1,5 тис.).

Заходами активної політики зайнятості охоплено 7,8 тис. представників молодого покоління (кожного третього), у т. ч. роботою забезпечено 3,5 тис. (рівень працевлаштування безробітної молоді склав 14,9%), професійне навчання проходили 2,7 тис., до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,6 тис. молодих краян.

Реклама партнерів

Із загального числа працевлаштованих службою зайнятості започаткували власну справу 153 молоді особи (торік — 124).

Частка молоді у віці до  35 років у загальних обсягах зареєстрованого безробіття на початок червня 2013 року становила 47,9% (на відповідну дату торік —47,7%).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...